A jég hátán is?

2011. február 04., címkék: katolikus püspöki konferencia (mkpk), egyházi sajtó, vojtkó ferenc

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia a világi médiumokban dolgozó, a keresztyén értékek megjelenítésén fáradozó újságírók számára alapított Szalézi Ferenc Sajtóösztöndíjjal tüntette ki Vojtkó Ferencet, a Debrecen Televízió (DTV) vallási műsorainak szerkesztőjét.

Vojtkó Ferencé a Szalézi-sajtóösztöndíj

2011. január 25., címkék: katolikus püspöki konferencia (mkpk), erdő péter, vojtkó ferenc

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elismerését a debreceni református tévés vehette át Erdő Péter bíborostól hétfőn, az újságírók védőszentjének napján.